Kanał RSS
Gru 7

Pokoik małej księżniczki

Opublikowano poniedziałek, 7 Grudzień 2015 w kategorii: mamusiowe

zabawkiWspomnień ciąg dalszy…

Ponieważ oboje z mężem jesteśmy bardzo przesądni – nie chcieliśmy się przygotowywać na przyjście naszej księżniczki na świat przed jej urodzeniem. Kupiliśmy tylko niezbędne łóżeczko i rzeczy potrzebne na samym początku – i i tak zrobiliśmy to dopiero w ostatnim miesiącu ciąży – żeby „nie zapeszyć”;)

Kiedy już nasza mała księżniczka była na świecie – cała i zdrowa! – pomyśleliśmy o urządzeniu jej pokoiku;) Kupiliśmy tapetę dziecięcą – w pięciolinię z kwiatkami, dziewczynkami i innymi obrazkami, mąż pomalował pokój na różowo – żółto – także już na tym etapie widać było, że będzie to świat małej kruszynki;) Pozwoliliśmy sobie też na zakup mebelków z motywem Myszki Minnie;) Żeby nie tracić czasu i siły – zamówiliśmy firmę transportową, która ogarnęła za nas temat (swoją drogą polecam – przewóz mebli Warszawa – http://www.transerwis.pl/ – panowie załatwili temat migiem).

Już po kilku dniach (bo na początku za bardzo czułam zapach farby) – przenieśliśmy łóżeczko małej z naszej sypialni do jej własnego pokoju! Dzięki niani elektronicznej – nadal słyszałam wszystko co się działo, a moje największe szczęście miało swój kącik;)