Kanał RSS
Mar 15

Jak poznałam męża mego:)

Opublikowano niedziela, 15 Marzec 2015 w kategorii: mamusiowe

Sama bym tego nie zrobiła;) w sensie – dzieci;) tzn pewnie nie byłoby trudno znaleźć jakiegoś gościa, który dokonał by odpowiedniego aktu  – ale przecież nie o to chodzi;) W moim wypadku też wszystko było po kolei – czyli byliśmy ze sobą dłuuugo, potem zaręczyny, w końcu upragniony ślub i po kilku latach dzidziuś;)

slubPoznaliśmy się już w liceum i właściwie można powiedzieć, że razem dorastaliśmy i dojrzewaliśmy. Znamy się jak łyse konie;) ma to swoje dobre i złe strony. Zaręczyliśmy się na studiach, ale ze ślubem czekaliśmy do ich ukończenia. Czyli broniłam się w czerwcu – a we wrześniu byłam już na ślubnym kobiercu;)

Przeprowadziłam się do męża – a że chomik jestem i zbieram wiele rzeczy – musieliśmy skorzystać z firmy transportowej. Tu akurat dobrze trafiliśmy – na naprawdę dobrą firmę – transport Warszawa – http://www.rwtrans.pl. Po przewiezieniu wszystkim maneli – zaczęliśmy wspólne dorosłe życie i daliśmy sobie trochę czasu na „wyszalenie się”:) I dobrze – bo jak już pojawiła się na świecie nasza córeczka – nikt nie miał sił myśleć o imprezach;)