Kanał RSS
Sie 4

Festyn

Opublikowano piątek, 4 Sierpień 2017 w kategorii: mamusiowe

festynWybraliśmy się w zeszły weekend na festyn. Jakoś kurczaki cały lipiec padało i teraz też są pojedyncze dni ładne… Masakra jakaś z tą pogodą. W sobotę też popadywało, ale stwierdziłam już że mam dość siedzenia w domu i postanowiłam jednak wyjść…

Festyn jak festyn. W sumie dobrze przygotowany – były namioty na wypadek deszczu i zabezpieczone podłoże przed błotem i deszczem – takie panele tymczasowe – które można wynająć np tutaj –  https://www.vittex.pl/sklep/) Pełno budek z jedzeniem, pełno balonów i zabawek, obok których nie można było przejść obojętnie… W sumie na scenie jak byliśmy nic ciekawego się nie działo, dopiero na wieczór miał grać Afromental – ale wiadomo – wieczorem dzieci idą spać, więc raczej nas tam nie będzie w tym czasie… W każdym razie fajnie, że dzieci miały coś innego i mogły się wybawić.

Spotkaliśmy też naszych sąsiadów i w końcu była chwila żeby pogadać na spokojnie – a nie tak w biegu z siatkami od zakupów. Bo wiecie jak to jest – im bliżej – tym dalej. Umówiliśmy się nawet na grilla i mam nadzieję, że uda się nam spotkać – a dzieciaki będą mogły się wybawić:)