Kanał RSS
Cze 1

Czas oczekiwania – czyli ciąża

Opublikowano poniedziałek, 1 Czerwiec 2015 w kategorii: mamusiowe

badanie krwiPo pozytywnym wyniku testu ciążowego – poleciałam na badanie krwi – beta hcg – żeby być pewnym. Dostęp do wyników miałam już ok 13 na stronie internetowej – także bardzo szybko wiedziałam na sto procent, że jest nasze maleństwo;) Urwałam się z pracy (oczywiście pod jakimś zwykłym pretekstem) i poleciałam do sklepu kupić buciki;) żeby odpowiednio przedstawić dobre wieści mojemu lubemu:)))

Jak zwykle w takim momencie – po drodze nie było nigdzie sklepu, gdzie dostałabym małe buciki… zdecydowałam się więc na małe skarpetki;) Jak mąż wrócił do domu – już czekałam na niego z ozdobnym pudełkiem z testem w środku i dziecięcymi skarpetkami:) Uczciliśmy ten wieczór wspólną kolacją w niedalekiej restauracji i cieszyliśmy się jak gwizdki:)

Sama ciąża nie dała mi specjalnie we znaki. Początki to dużo spania, trochę mdłości – ale na szczęście bez złych zakończeń;) Drugi trymestr to był czas szaleństwa – czułam się rewelacyjnie:) Końcówka – rzeczywiście dla mnie najgorsza – głównie z tego powodu, że przytyłam ponad 20 kg – i czułam się po prostu wieeeeeelka… Zbliżał się też termin porodu – a tu echo – nic się nie działo. Przechodziłam ponad tydzień…